ART / Oil paintings / Oil painting 14752048

nr 1475 2048

OIL PAINTING

Kerstin Söderlind. Motiv från Södermalm, Malmgårdsvägen, Stockholm, Sweden. Signerad K Söderlind, dated -82. Oil on canvas, 32x40 cm, outer dimensions including frame: 41x49 cm,

Kerstin Söderlind. Motiv från Södermalm, Malmgårdsvägen, Stockholm. Signerad K Söderlind, daterad -82. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Yes

SEK 100

Monday June 20 2022
at 18:53:10

1/6 08:03:29 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Jun 20

Kvinnliga Konstnärer

Read more about Kvinnliga Konstnärer